با ما بهترین خدمات را تجربه کنید


ضمانت نامه (گارانتی دی تل)

امروزه توجه به كيفيت كالا و ارائه خدمات مطلوب، از مهمترين اهداف شركت هاي تولید وتوزيع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ رضایتمندی مشتریان واعتماد به كيفيت مي باشد . شرکت دی تل با توجه به اهميت اين موضوع بر ارائه خدمات برتر به مشتريان خود تاكيد دارد . در همين راستا شركت دی تل وظيفه دارد در اسرع وقت، با دقت و تعهد به حقوق مصرف کننده به مشتریان پاسخگو باشد . شركت دی تل با در اختیار داشتن مجموعه ای ازمهندسين و متخصصين مجرب ، رضایت مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده وابزارچندگانه را جهت پیگیری وضعیت و صحت گارانتی کالای خریداری شده و یا کالای پذیرش شده در مراکز خدمات درخدمت ایشان قرار داده است .

لذا بر همین اساس دی تل سرویس که عهده دار اجرای ضمانتنامه های شرکت است ، موارد تحت ضمانت و نقض ضمانت را به این گونه تعریف کرده است :

1. پیگیری از طریق خدمات SMS

مشتری گرامی،

برای پیگیری وضعیت گارانتی دستگاه خود از طریق سیستم پیام‌رسانی خودکار دی تل خدمات، کافی است شماره سریال یا IMEI دستگاه خود را ( بسته به نوع دستگاه) ، به شماره 500010 ارسال و از چگونگی وضعیت و صحت گارانتی دستگاه خود از طریق SMS آگاه شوید.

همچنین با کمک این خدمات پیام رسانی میتوانید با ارسال شماره پیگیری مندرج در رسید پذیرش کالای تحویلی خود به دی تل خدمات ، از چگونگی وضعیت خدمات دستگاهتان در هر لحظه آگاه شوید .

2. پیگیری از طریق خدمات WEB

مشتری عزیز،

برای پیگیری وضعیت گارانتی دستگاه خود از طریق وب سایت دی تل(www.daytel.com)، کافی است شماره سریال یا IMEI دستگاه خود را (بسته به نوع دستگاه) در فیلدهای مربوطه وارد نموده و از چگونگی وضعیت و صحت گارانتی دستگاه خود آگاه شوید.

همچنین با کمک خدمات اطلاع رسانی تحت وب میتوانید با وارد نمودن شماره پیگیری مندرج در رسید پذیرش کالای تحویلی خود به دی تل خدمات ،از چگونگی وضعیت خدمات دستگاهتان در هر لحظه آگاه شوید .

3. پيگيري از طريق تماس تلفنی با مرکز تماس

مشتری گرامی،

برای پیگیری وضعیت گارانتی دستگاه خود از طریق مرکز تماس دی تل ، کافی است شماره سریال یا IMEI دستگاه خود را ( بسته به نوع دستگاه) به پرسنل مرکز تماس اعلام نموده و از چگونگی وضعیت و صحت گارانتی دستگاه خود آگاه شوید.

شرایط اختصاصی گارانتی موبایل و تبلت در شرکت دی تل

1) شرکت دی تل ارائه دهنده ی با واسطه خدمات مجاز اپل درایران می باشد و می تواند دستگاه های اپل را رسما با پوشش ضمانت 1 ساله جهانی گارانتی نماید ، همکاراروپایی دی تل در لیست ارائه کنندگان خدمات مجاز درفهرست کمپانی اپل ثبت شده است.

2) دستگاه های اپل که از شرکت دی تل خریداری شوند، شامل خدمات گارانتی 1ساله جهانی اپل می باشند.

3) ضمانت نامه دی تل بصورت کلی ؛ قرارداد یا توافق نامه ای بین دی تل خدمات و مصرف‌کنندگان کالای تحت ضمانت است . در این توافق دی تل خدمات متعهد است تا در مدت زمان معین برای کالاهای مشخص ، چنانچه شامل موارد نقض گارانتی نشود، هر گونه نقص و عیب را در اسرع وقت بصورت رایگان تعمیر و یا در صورت لزوم و طبق ضوابط سازمانی تعویض نماید.

4) گارانتی دی تل بسته به نوع دستگاه طبق تاریخ مندرج در کارت گارانتی یا فاکتور خرید معتبر و یا همزمان با فعال سازی دستگاه (اولین اقدام به روشن نمودن دستگاه )شروع می شود.

5) ارائه جعبه دستگاه برای مطابقت اطلاعات آن با کارت گارانتی و حصول اطمینان از صحت آن در زمان مراجعه به مراکز خدمات دی تل و یا ارسال دستگاه ضروری است .

6) کلیه لوازم جانبی همراه دستگاه ازجمله شارژر آن، شامل گارانتی نمی‌شود

7) مسئولیت حمل و نقل دستگاه شامل گارانتی در شهرهایی که فاقد نمایندگی دی تل باشد بعهده شرکت است.

8) چنانچه هنگام پذیرش، دستگاه شامل موارد نقض گارانتی تشخیص داده شود، دی تل می‌تواند طبق معیارهای ذکر شده خدمات پشتیبانی رایگان را از دستگاه مذکور باطل نماید.

بسیارمهم:

خریدار موظف است، در هنگام خرید کالا از اصالت گارانتی دستگاه خریداری شده با استعلام شماره سریال یا IMEI دستگاه از طریق سامانه های SMS و WEB ویا ارتباط با مرکز خدمات شرکت دی تل اطمینان حاصل نماید. بدیهی است شرکت دی تل هیچگونه تعهدی در قبال دستگاههای دارای گارانتی مشابه و تقلبی ندارد .

شرایط نقض گارانتی:

1) دستگاه هایی که خدمات “Find my iPhone” یا “Find my iPad” روی آنها نصب وفعال شده است، شامل گارانتی نبوده ودی تل نمی تواند به این دستگاه ها خدمات گارانتی ارائه نماید.

2) گارانتی دی تل، پوشش دهنده ی دستگاه های فاقد قطعات اصلی نمی باشد

3) گارانتی دی تل، پوشش دهنده ی دستگاه های تعمیر ویا اقدام به تعمیر شده ی توسط اشخاص غیر مجازنمی باشد.

4) گارانتی دی تل، پوشش دهنده ی دستگاه های صدمه دیده ازارتباط دستگاه با ساير دستگاهها ، تجهيزات و لوازم جانبي غير سازگار يا معيوب نمی باشد. .

5) گارانتی دی تل پوشش دهنده ی دستگاه هایی که خسارات و صدمات وارده توسط کاربر اعمال شده اند نخواهد بود. صدمات و ضايعات ناشي از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس يا نفوذ آب و مواد شيميايي، آتش يا حرارت زياد، گرد و غبار شديد، نوسانات برق، سرقت ، رعد و برق و حوادث طبيعي

6) ایرادات و عیوب ناشی از نصب و استفاده از نرم‌افزارهای غير استاندارد، سیستم عامل‌های غیر منطبق و غیر رسمی و يا آلوده شدن سيستم به بدافزار‌های كامپيوتری شامل گارانتی دی تل نمی باشد.

نظام نامه ارائه خدمات دی تل

1) دی تل متعهد است ،حداکثر همکاری جهت تعمیر دستگاههایی که مدت زمان گارانتی آن‌ها به اتمام رسیده و یا گارانتی آن‌ها به دلیل بروز یکی از موارد نقض گارانتی، باطل شده است را به شرط موجود بودن لوازم یدکی و امکان پذیر بودن تعمیردستگاه بعمل آورد و در صورتی که این امکان وجود داشته باشد با دریافت هزینه، تعمیرات انجام خواهد شد .

2) دی تل فقط دستگاه های مجاز را تعمیر خواهد کرد. دستگاهی مجاز شناخته می شود، که در سیستم ثبت بین المللی تولید کننده دستگاه موجود بوده و قابل استعلام باشد.

3) شرکت دی تل هیچ گونه مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات و Backup دستگاه تحویل شده به مرکزخدمات ندارد، لازم است قبل از تحویل دستگاه ، از داشتن Backup اطلاعات خود اطمینان حاصل فرمایید .بدیهی است در غیر این‌صورت، هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات مشتریان درطول فرایند خدمات متوجه مرکزخدمات دی تل نخواهد بود .

4) دی تل هیچ گونه تعهدی در قبال تحویل کالای مشابه با دستگاه مشتری ویا بازگردانیدن معادل وجه پرداختی خریدار کالا به هنگام خریداری را ندارد ، بدیهی است که کالای جایگزین نیز از دستگاه هایی خواهد بود که در حال حاضر تولید میگردند .کالای مشمول شرایط تعویض که تولید آن متوقف شده است به شرط دارا بودن شرایط پشتیبانی با کالای مشابه تعویض و اختلاف قیمت مربوطه محاسبه و اخذ می‌گردد.

5) پذیرش دستگاههایی که فاقد گارانتی میباشند، یاگارانتی آنها به اتمام رسیده و یا باطل شده است در مرکزخدمات دی تل به منزله پذیرفتن هزینه تعمیرات تا سقف معین شده از طرف مراجعه کننده محسوب می شودو بدیهی است برای سطوح بالاتر هزینه تعمیرات از طرف دی تل با صاحب رسید خدمات ، تماس حاصل و هماهنگی بعمل خواهد آمد .

6) تعمیرات انجام شده بر روی دستگاههایی که فاقد گارانتی میباشند و یا گارانتی آنها باطل گردیده است و منحصرا" در خصوص همان بخش تعمیر شده و یا قطعات تعویضی و به شرطی که نقص مجدد مشابه همان ایراد قبلی باشد و ناشی از سوء عملکرد کاربر نبوده، به مدت زمان یک ماه تحت ضمانت دی تل است.

7) در هنگام پذيرش دستگاه ، تمامی لوازم جانبی مانند شارژر و متعلقات ؛ در شرایطی كه به صلاحدید کارشناسان مراکز خدمات مورد نیاز نباشند، به مشتری بازگردانیده خواهد شد.

8) تعمیرات و خدمات‌ تلفن‌های همراه هوشمند ، دستگاه‌های پخش موسیقی و تبلت‌هایی که گارانتی نداشته یادوره زمانی گارانتی آن‌ها به اتمام رسیده و یا گارانتی آنها باطل شده است، تا سقف 500،000 ریال بدون هماهنگی با مشتری انجام خواهد شد و در مواردی که هزینه خدمات بیش از مبلغ فوق باشد، پس از هماهنگی با مشتری نسبت به انجام خدمات اقدامات لازم بعمل خواهد آمد .

9) چنانچه در طول فرآیند تعمیر، اقدام به تعویض قطعه‌ای گردد و یا دستگاه مشتری با دستگاه دیگری تعویض شود و یا تحت شرایط خاص دستگاه مشتری از وی خریداری گردد، مشتری حقی در مورد قطعات و دستگاه تعویض شده و یا دستگاه خریداری شده نداشته و همه جزء دارایی‌های دی تل خدمات به‌ حساب خواهد آمد.

10) کالای تعمیر شده در هنگام تحویل به مشتری ودر صورت درخواست وی ، حضورأ تست خواهد شد .

11) دارنده رسید بعنوان صاحب کالا تلقی می شود و فقط در قبال اخذرسید پذیرش، کالا تحویل داده می شود، و چنانچه به هر دلیلی رسید پذیرش مفقود گردد، تحویل کالا مشروط به طی مراحل قانونی است .

12) اعتبار رسید پذیرش کالا در دی تل خدمات حداکثر 60 روز پس از تاریخ ثبت شده در رسید پذیرش میباشد، در صورت عدم مراجعه، پس از این مدت شرکت دی تل هیچگونه تعهدی در قبال نگهداری کالای مشتریان نخواهد داشت .

13) مرکزخدمات دی تل در راستای حفظ منافع مشتریان خود اقدام به همسان سازی کلیه هزینه‌های خدمات دستگاه‌های بدون گارانتی بر اساس نرخ یکپارچه در تمامی دفاتر نمایندگی خود در سراسر کشور نموده است، بدیهی است طبق قانون برمجموع خدمات ارائه شده مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد .

14) رفع اشکال‌های دستگاهها، ناشی از نصب نرم افزارهای جانبی توسط مشتریان و نصب نرم‌افزارهای جانبی مورد نیاز کاربران جزء خدمات گارانتی نبوده و بسته به نوع دستگاه ، با دریافت هزینه انجام می‌شود .

15) از آنجا که باطری وسیله ای مصرفی است ،باطری موبایل و تبلت مشمول گارانتی نمیشود و ارائه هرگونه خدماتی در این خصوص با دریافت هزینه ارائه می گردد..

16) از طريق تماس تلفنی با مرکزخدمات و امورمشتریان میتوانید با اعلام شماره پیگیری مندرج در رسید پذیرش کالا ، به پرسنل مرکز تماس از چگونگی وضعیت خدمات دستگاهتان در هر لحظه آگاه شوید .

Mountain View